Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Prie Kauno mero komandos prisijungia D. Bunkus

d-bunkusNuo šio antradienio Kauno mero Visvaldo Matijošaičio patarėju pradeda dirbti Danielius Bunkus. Didžiulę patirtį privačiame versle turintis specialistas merui patarinės savivaldybės įmonių ir įstaigų valdymo bei optimizavimo klausimais.

„Pagrindinė mano užduotis bus peržiūrėti visų įmonių ir įstaigų veiklą. Reikės sutvarkyti ir centralizuoti visų jų pirkimus. Visos įmonės prekes, paslaugas ir visa kita turi pirkti bendrai. Tokiu būdu miestas ir tuo pačiu miestiečiai galės sutaupyti milžiniškus pinigus”, – tvirtino D. Bunkus.

Naujasis mero patarėjas daugelį metų įvairiose įmonėse dirbo vadovaujamą darbą. D. Bunkus taip pat yra dirbęs Vilniaus universitete, kur studentams dėstė „Inovacijų vadybos” ir „Derybų” kursus. Prieš tapdamas V. Matijošaičio patarėju, D. Bunkus praėjusią savaitę pasitraukė iš pareigų vienoje įmonėje.

„Jis yra aukščiausio lygio specialistas. Dirbdamas versle, esu nemažai su juo konsultavęsis dėl įmonių valdymo ir optimizavimo. Kalbant apie savivaldybės įmones, radome tikrai prastą situaciją – jų visų laukia reorganizacija ir veiklos optimizavimas. D. Bunkus padės visa tai padaryti”, – apie naujajam savo patarėjui numatytas užduotis pasakojo Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas” lyderis V. Matijošaitis.

D. Bunkus tapo antruoju Kauno mero patarėju. Nuo balandžio 20 dienos mero patarėju ryšiams su visuomene dirba komunikacijos specialistas, buvęs žurnalistas Tomas Grigalevičius.

Kauno mero Viešųjų ryšių poskyrio informacija

123456