Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pavojingai manevravęs jaunas vyras kėlė pavojų ir kitiems eismo dalyviams

policija-vilniusPraėjusią savaitę, sausio vasario 1 – 7 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu patruliuojant iš viso nustatytas 81 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejis: 17 vairuotojų viršijo nustatytą greitį nuo 10 iki 20 km/val., 42 – nuo 20 iki 30 km/val., 15 – nuo 30 iki 40 km/val., 6 – nuo 40 iki 50 km/val., 1 – daugiau kaip 50 km/val. Vasario 6 d. apie 16.10 val. Raseinių r., kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda 197 km, vyras (gimęs 1996 m.) automobiliu „BMW” važiavo 144 km/val. greičiu, kur nustatytas leistinas greitis – 90 km/val.

Vasario 1 d. apie 13.00 val. Kaune, Kęstučio ir A. Mickevičiaus g., vyras (gimęs 1997 m.) automobiliu „BMW 318″, važiuodamas antrąja eismo juosta, suko į kairę, nors iš antros eismo juostos galima važiuoti tik tiesiai. Taip sukėlė pavojų gretima eismo juosta tiesiai važiavusiai transporto priemonei, priversdamas ją staigiai stabdyti. A. Mickevičiaus ir Miško g. sankryžoje, degant žaliam šviesoforo signalui su juodo kontūro rodykle važiuoti tik tiesiai, vairuotojas suko į kairę neužsidegus papildomam žaliam šviesoforo signalui su kontūro rodykle sukti į kairę. Tokiais savo veiksmais jaunas vyras sukėlė pavojų kitiems eismo dalyviams, priversdamas juos staigiai stabdyti ir keisti važiavimo kryptį. Vairuotojui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pavojingo ir chuliganiško vairavimo. Jaunas vyras sutiko su pareigūnų užfiksuotu pažeidimu ir teigė besigailįs.

Tą pačią savaitę tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų neblaivumas. Nustatyti 7 neblaivūs vairuotojai. Visiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Išaiškinti 2 neblaivūs dviračių vairuotojai. Taip pat užfiksuoti 34 pėsčiųjų eismo dalyvių padaryti Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Primename, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau.

Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 3 asmenys (pernai iki vasario mėnesio pabaigos žuvo 7), dar 64 buvo sužeista (pernai – 102). Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK informacija

123456