Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Miegamojo baldai – ką privalai žinoti

Tinkamai pasirinkti miegamojo baldai gali atskleisti šios patalpos charakterį ir tuo pačiu pabrėžti Jūsų asmenybę bei stiliaus pojūtį. Protingi sprendimai taip pat gali padėti maksimaliai išnaudoti turimą erdvę, todėl prieš įsigyjant naujus baldus, svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.

Miegamojo interjeras

Miegamojo dizainas priklausys nuo to, kam šis kambarys bus naudojamas. Tais atvejais, kai norite sukurti tik ramiam miegui skirtą erdvę, daugiausiai dėmesio reikėtų skirti lovos pasirinkimui. Tuomet ypač svarbu tinkamai pasirinkti šio baldo dydį – nors atrodo logiška, kad dvigulės lovos prireikia tik miegant su antrąja puse, visgi, siekdami didesnio komforto, tokį baldą galite rinktis ir gyvendami vieni. Skiriasi ir šių baldų spalvos bei apdaila, tad atsižvelgdami į tai, kokį stilių šioje patalpoje norėsite sukurti, galėsite rinktis paprastesnius ar dėmesį atkreipiančius variantus.

Tuomet, kai planuojate miegamajame ne tik miegoti, bet ir ramiai leisti laiką, reikės pasirūpinti papildomais baldais. Pavyzdžiui, jei mėgstate lovoje paskaityti, Jums pravers naktinė spintelė, o jeigu žiūrite filmus ar televizijos programas, vertėtų įsigyti papildomą komodą ar prie sienos kabinamą televizorių. Miegamasis dažniausiai neapsieina ir be spintos, tad jeigu ketinate pasirūpinti visais šiais baldais, Jums turėtų patikti miegamojo komplektai. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kokie baldai yra komplektacijoje, tačiau nepamirškite, kad trūkstamomis detalėmis bet kada galėsite pasirūpinti papildomai. Platus miegamojo baldų pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt internetinėje parduotuvėje – čia juos įsigysite gera kaina.

Ko Jums iš tikrųjų reikia?

Siekiant, kad miegamasis iš tikrųjų būtų patogus ir atitiktų visus lūkesčius, pirmiausia turėtumėte įvertinti, kurie baldai Jums yra reikalingi ir įsitikinti, kad visiems jiems turėsite pakankamai vietos. Ši taisyklė negalioja turintiems erdvius miegamuosius, kuriuose lengvai tilps ir karališko dydžio lova, ir visi kiti šiuolaikiški baldai. Tad jeigu vietą tenka taupyti, vertėtų paskirstyti savo prioritetus ir apsispręsti, ar rinktis kompaktiškesnius variantus, ar tam tikrų baldų vis dėlto geriau atsisakyti.

Erdvė ir sandėliavimas

Renkantis miegamojo baldus, šie du aspektai yra vieni iš svarbiausių. Net ir turint pačius geriausius miegamojo baldus, šis kambarys gali atrodyti netvarkingas ir nepatogus, tad siekdami išvengti tokio įspūdžio, turėtumėte atkreipti dėmesį ir į šių gaminių funkcionalumą. Baldai, kurie gali pasiūlyti bent dvi skirtingas panaudojimo galimybes, leis sutaupyti papildomos vietos, tad patalpa atrodys kur kas erdvesnė ir neabejotinai bus patogesnė.

Tad vertėtų apsvarstyti, kokie baldai Jums miegamajame yra reikalingiausi ir tuomet išsiaiškinti, ar yra galimybė rinktis funkcionalesnes jų versijas. Pavyzdžiui, lovos su patalynės dėže leis patogiai pailsėti ir tuo pačiu suteiks papildomos erdvės daiktų sandėliavimui, o naktinė spintelė su stalčiais pasitarnaus ne tik kaip knygų laikymo vieta, bet ir kaip nedidelė komoda. Panašių variantų galima atrasti ir daugiau, tad jeigu vietą Jums tenka taupyti, stenkitės maksimaliai išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą.

Norint sukurti jaukią ir raminančią kambario atmosferą, rekomenduotina rinktis švelnius, atpalaiduojančius atspalvius – tam puikiai tinka medžio imitacijos bei šviesesnės spalvos. Visgi, koks stilius dominuos Jūsų miegamajame, priklausys tik nuo asmeninio skonio – juk pirmiausia šioje erdvėje jauku turi būti Jums.

 

123456