Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kauno apskrityje per parą rasti 6 žmonių lavonai

policija-svytureliaiKauno apskrityje pradėta ikiteisminių tyrimų – 41; iš jų: vagystės – 19 (vagystės iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų – 10; kitos vagystės – 9; autotransporto vagystės – 0), smurtas artimoje aplinkoje – 5, rasta žmonių lavonų – 6, sukčiavimai – 1, nusikalstamos veikos, susijusios su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis – 0, eismo įvykiai su nukentėjusiaisiais – 0, papirkimai – 0, plėšimai – 1, pasipriešinimai valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui – 0, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimai – 0, nužudymai – 0; areštinėje uždaryti asmenys – 35.

Sveikatos sutrikdymai

Sausio 5 d. apie 18.00 val. Kaune, Gimbutienės g., vyriškis (gimęs 1989 m.) smurtavo prieš močiutę (gimusią 1945 m.). Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Plėšimai

Sausio 5 d. apie 17 val. 40 min. Kaune, Šiaurės pr., į lombardą užėjo kaukėtas vyriškis, kuris papurškė dujų 18-ečiui darbuotojui į akis, atsineštu kūju sudaužė juvelyrinių dirbinių vitriną, tačiau, pirminiais duomenimis, nieko nepagrobęs, pasišalino. Materialinis nuostolis nustatomas.

Vagystės

Sausio 5 d. apie 16.00 val. Kaišiadorių r., Žiežmariuose, pastebėta, jog iš piliečio (gimusio 1960 m.) garažo pavogta 5 l varinio tepalo, 20 l benzino, 20 l dyzelino, trijų fazių elektrso prailgintuvas bei trys raktų komplektai. Padaryta 266 eurų žala.

Sausio 5 d. apie 7.30 val. Kėdainiuose, S. Jaugelio Telegos g., pastebėta, jog, nuėmus pakabinamą spyną, iš piliečio (gimusio 1961 m.) sandėliuko pavogti įvairūs žvejybos įrankiai. Padaryta 288 eurų žala.

Rasti žmonių kūnai

Sausio 5 d. apie 13 val. 10 min. Kaune, Šaldytuvų g., rastas apie 55 metų amžiaus nenustatytos tapatybės vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Sausio 5 d. apie 3 val. Kauno r., Girionių k., Liepų g., neblaivus (1,85 prom. alkoholio) 28-erių metų vyras, išlipdamas iš policijos tarnybinio automobilio, pavogė alkotesterio spausdintuvą. Įtariamasis apklaustas. Spausdintuvas surastas.

Įvykiai, susiję su euro įvedimu

Sausio 5 d. 12 val. 3 min. Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., parduotuvėje, jaunuolis paprašė iškeisti 50 eurų vertės kupiūrą, tačiau pardavėjai atsisakius tai padaryti, šis paprašė parduoti kramtomos gumos. Pardavėjai, patikrinus banknotą specialiu eurų tikrinimo pieštuku, paaiškėjo, jog banknotas galimai padirbtas. Pardavėja iškvietė apsaugą. Asmuo iš parduotuvės pasišalino. Banknotas paimtas tirti.

Sausio 5 d. 16 val. 30 min. į Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK kreipėsi 38-erių metų vyras, kuris pareiškė, kad sausio 4 d. 18 val. 30 min. Jonavoje, Chemikų g., susitiko su nepažįstamu asmeniu, kuriam už 290 eurų (14 banknotų po 20 eurų ir 1 banknotas 10 eurų) pardavė žaidimų kompiuterį. Sausio 5 d., patikrinus pinigus, paaiškėjo, kad buvo sumokėta galimai padirbtais pinigais (14 banknotų po 20 eurų). Banknotai paimti tirti.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariato informacija

123456