Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kaunietė laimėjo kontraktą, pagal kurį net 10 metų nebereikės rūpintis dovanomis

Jauna vadybininkė Indrė Jokšaitė pasibaigus šventėms sulaukė dar vienos dovanos – ji laimėjo prekybos ir laisvalaikio centro dešimties metų kontraktą, pagal kurį kasmet ji gaus po tūkstančio megaeurų vertės dovanų čekį, iš viso net dešimt tūkstančių eurų dovanoms įsigyti. Laimėtoja prisipažino, kad tai pirmas jos gyvenime laimėjimas, kurį jai išpranašavo horoskopas.

„Niekada netikėjau horoskopais, net ir perskaičiusi, kad mergelėms pranašaujama didelė sėkmė. Kas galėjo pagalvoti, kad ji ateis taip greitai! Gal tuos horoskopus verta skaityti dažniau“, – juokiasi „Megos dešimtmečio kontrakto“ laimėtoja.

Mergina sako, kad loterijose dalyvauja retai ir iki šiol nieko laimėjusi nebuvo. Atsiimti prizo ir pasirašyti kontrakto Indrė atėjo vilkėdama kelnes, kurias nusipirkusi jaunimo pamėgtoje parduotuvėje ir laimėjo “Megos“ organizuotą žaidimą. „Ko gero dabar teks šias kelnes dėvėti ištisus metus, kad sėkmė nenusisuktų“, – geros nuotaikos nestokojo I. Jokšaitė.

Vienam Kauno prekybos centrui šiemet sukako dešimt metų, todėl svarstydami apie šventinio žaidimo prizą norėjome, kad laimėtojas mūsų dovana džiaugtųsi kuo ilgiau – taip ir gimė „dešimtmečio kontrakto“ idėja. Šio kontrakto laimėtojas galės lepinti ir save, ir savo artimuosius dovanomis net 10 metų“, – sako valdančios bendrovės Baltic RED rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Pasirašiusi kontraktą, Indrė džiaugėsi, kad dalį laimėjimo galės skirti kelionėms – pirkti bilietus ne tik sau, bet ir artimiesiems. Aktyvų laisvalaikį mėgstanti kaunietė sako, jog kelionės – geriausia dovana, kuria ji galės dalintis.

„Dešimtmetis išties ilgas laiko tarpas, o gyvenimas nestovi vietoje, juolab prekybos centras keičiasi ir plečiasi – tad galimybių įsigyti dovanas ar gerai praleisti laiką bus dar daugiau. Vis dėlto dabar tiksliai pasakyti, kam išleisiu tokį ilgai trunkantį prizą, dar sunku“, – sako 27 metų vadybininkė.

Žaidimo „Megos dešimtmečio kontraktas“ pagrindinė laimėtoja buvo atrinkta atsitiktinės atrankos būdu. Gruodžio mėnesį organizuotame žaidime galėjo dalyvauti visi prekybos ir laisvalaikio centro pirkėjai.

Kauno.info

(Visited 118 times, 1 visits today)