Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Grožio industrija – penkios geriausios Lietuvos modelių agentūros

modeliaiDarbas modelių agentūroje?.. Derėtų pripažinti, jog esame itin konservatyvi šalis ir į tokį pasiūlymą žiūrėtume mažų mažiausiai atsargiai. Žinoma, neturėtume tokiu požiūriu stebėtis ar dėl jo peikti tautiečius – žurnalai mirga istorijomis apie užsienyje parduotas jaunas modelio karjeros siekti norėjusias, tačiau į blogas rankas pakliuvusias merginas, o dėl reitingų besivaržančios televizijos laidos vieną po kitos traukia dar skaudesnes tokių nesėkmių istorijas.

Tačiau grožio industrijoje, kaip ir visur kitur, koją pakišti gali nebent informacijos stygius bei neatsakingai priimti sprendimai. Lietuvoje turime daugiau nei dvi dešimtis patikimų, modelio karjeros laiptais profesionaliai lipti jums padėsiančių agentūrų. Ieškote patikimiausių? Štai penketukas geriausių Lietuvos modelių agentūrų:

5. „Pegasus“ – modelių agentūra, modelių mokykla, šokių studija, profesionali fotostudija bei laisvai samdomi profesionalūs fotografai viename. Nors „Pegasus“ ir fokusuojasi į vietinę (lietuviškąją) rinką, gali pasigirti itin dideliu klientų bei sėkmingai modelio karjeros aukštumų siekiančių modelių skaičiumi.

4. „Modilinos“ – ko gero, viena ilgiausiai (jau daugiau nei penkiolika metų) Lietuvoje esančių ir tarptautinį pripažinimą užsitarnauti spėjusių agentūrų. „Modilinos“ visiems pradedantiesiems taip pat siūlo ir modelių mokyklos bei džentelmenų akademijos paslaugas, organizuoja įvairius renginius bei atstovauja ne vienam žinomam lietuviškam pramogų pasaulio veidui. Šios agentūros modeliai gali pasigirti projektais su tokiais prekiniais ženklais kaip „Elle“, „VOGUE“ ar „L’Officiel“.

3. „Major Amber Models“ – mūsų šalyje tai vienintetė tarptautinės modelių agentūros METROPOLITAN bei „Major Model Management“ atstovė, puikiai atpažįstama ir pripažįstama visame pasaulyje. Agnės Stankūnaitės daugiau nei prieš dešimtmetį įkurta „Major Amber Models“ agentūra šiandien dirba su garsiausiais tarptautiniais prekiniais grožio industrijos ženklais. Be viso to, šios agentūros modeliai puikuojasi žurnalų „Laima“, „Ieva“, „Cosmopolitan“, „L’Officiel Mada“ bei „Panelė“ viršeliuose.

2. „Ruta Model Management“ – pakankamai jauna, tačiau savo darbais vietą geriausiųjų sąrašė išsikovoti jau spėjusi Rūtos Bartašiūtės prieš ketverius metus įkurta modelių agentūra. „Ruta Model Management“ taip pat rengia „Ruta Model Look“ modelių konkursus (kurių nugalėtojos gauna galimybę su agentūra pasirašyti bendradarbiavimo sutartis) bei dirba su žinomiausiais pasaulyje prekiniais grožio industrijos ženklais: Vogue, Cosmopolitan, Diesel, Calvin Klein, Dior, Valentino, Rodarte, Burberry, La perla, Elle, Marie Claire, Grazia, L‘officiel, Harper’s Bazaar. 

Šios agentūros modeliai taip pat kviečiami dirbti ir su tokiais garsiausiais lietuviškos mados atstovais kaip Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Lilija Larionova ar Agnė Kuzmickaitė. Be viso to, „Ruta Model Management“ taip pat priklauso Šiauliuose bei Kaune įsikūrusios modelių mokyklos „Ruta Model School“. 
1. „Supermodels Model Management“ – prieš daugiau nei dešimtmetį įkurta ir jau eilę metų geriausia Lietuvoje pripažįstama modelių agentūra, tarptautinės modelių bei modelių agentūrų asociacijos M.A.M.A. atstovė Lietuvoje.

„Supermodels Model Management“ pirmoji (ir kol kas vienintelė) mūsų šalyje perspektyviems jauniems veidams mokanti modelio stipendiją bei visai neseniai pristačiusi „New Faces“ – aukščiausių standartų neatitinkančių modelių agentūra, kur naujiems modeliams suteikiamos maksimalios galimybės tobulėti ir sėkmingai kopti karjeros aukštumų link.

Ši agentūra taip pat turi savo mados žurnalą „Jurgita“ bei tarptautinę bendruomenę Jurgita.com ir dirba su tokiomis pasaulinį pripažinimą pelniusiomis agentūromis kaip IMG, NEXT, Elite, Women, Ford, Major, UNO, Bravo, Donna, One, Trump, Modelwerk bei Ave.

Tad jeigu norite pradėti karjerą grožio industrijoje, bijoti nederėtų. Be paminėtų penkių, Lietuvoje jus teisingu keliu nukreipti gali dar daugiau nei dvidešimt patikimų ir jūsų interesus puikiai atstovauti sugebėsiančių modelių agentūrų. Tegul žurnaluose puikuojasi jūsų sėkmės istorija!

(Visited 779 times, 1 visits today)